DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Öğretim Elemanları ve Öğrencileri tarafından Ramazan ayı içerisinde depremzede aileler düzenlenen iftar programı ile ağırlanıyor. Ailelerle gerçekleştirilen iftar programına Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ da katıldı.

Üniversitenin kampüsünde yer alan sosyal tesiste verilen iftar yemeğinden sonra konuşan Rektör Karadağ, yaşanan büyük deprem felaketi sonrasında yaraları sarmak adına millet olarak büyük bir seferberlik başladığına dikkat çekerek, düzenlenmiş olan iftar programlarıyla da bir nebze olsun depremzede kardeşlerimizin yaralarını sarmak ve yanlarında olduğumuzu göstermek istediklerini belirtti. Rektörümüz konuşmasını şöyle sürdürdü:

 “Amacımız yaşanan büyük felakette geride kalan ailelerimizin acılarını paylaşmak, bir nebzede olsa acılarını hafifletmek, sorunlarını birlikte çözmektir. Yozgat’ın gerek deprem bölgesinde gerekse şehre gelen depremzede ailelere desteğinin artarak devam ettiğini görüyoruz. Yozgat’ımızın desteğinden depremzede ailelerimizin memnun olduğunu görmekten dolayı mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bu noktada her türlü sorununuzu bizlerle paylaşın, gönlümüz ve yüreğimiz sizlere her zaman açıktır. Katılımlarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. İftar programının hazırlanmasında emeği geçen Üniversitemiz Yozgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı Öğretim Elemanları ve Öğrencilerimize de çok teşekkür ediyorum.” dedi. Haber Merkezi

DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!