Depremzede ailelerimizin yanındayız

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgatlı Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Genel Başkanı Erdal Öztürk, büyük deprem felaketinin acısını ülke olarak yüreklerinde paylaştıklarını belirterek, her zaman depremzede ailelerinin yanlarında olduklarını söyledi.

YOSİAD Genel Başkanı Erdal Öztürk, yaptığı açıklamada; Türkiye’yi yasa boğan, asrın en büyük deprem felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş Merkezli depremin ilk gününden itibaren YOSİAD olarak büyük bir çalışma içerisine girdiklerini ifade etti.
Depremin yol açtığı yaraların sarılması için ülke olarak dayanışma içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Öztürk, “Ülkemiz devletiyle ve milletiyle depremin yol açtığı yaraların sarılması için büyük bir dayanışma içerisinde yardım seferberliği başlattı. Bizde YOSİAD olarak ilk günden itibaren bütün üyelerimizle birlikte yoğun bir çalışma başlattık. Bu çalışma kapsamında da 2 TIR dolusu gıda ve malzemelerden oluşan, güneş paneli, battaniye, çadır, hasta sedyesi, gıda paketi ve tüplü ısıtıcıları deprem bölgemize ulaştırdık. TIR’ın birisini Sayın Valimiz Ziya Polat’ın Koordinatör Vali olarak görev yaptığı Hassa İlçesine, diğer TIR’ı ise Hatay’a gönderdik.”dedi.

Depremzede ailelerimizin yanındayız
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!