Demirel’den Saadet Partisi İl Kongresine Davet

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba Yozgat Gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi Yozgat İl Başkanı Mehmet Demirel ve teşkilatı 21 Ağustos günü Yozgat’ta yapılacak İl Kongresine davette bulundu.

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ahmet Büyüksoy ile belirli bir süre sohbet ettikten sonra Demirel, ‘2 Aydır görevlendirildiğimiz bir kararla gazetelerimizi gezmeye niyetlendik. gazetecilerimizle buluşmak bugüne nasip oldu. Merhaba Gazetesi Bizim Yıllardır yakından tanıdığımız, kendi gazetemiz. daha önceki teşkilatlarımızda görev yapmış bir abimizin ev sahipliğini yaptığı gazeteyi kendimizi daha rahat hissederiz diye en son adıma bıraktık.
21 Ağustos Pazar günü 15:00 da Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür ve Sanat Merkezi’nde Milletvekili adayı Abdullah Karaduman’ın katılımıyla yapılacak kongremize Tüm Yozgat halkını davet ediyoruz. Kongremize ilçelerden de delegelerimiz gelecektir. İnşallah Heyecanlı Bir Kongre ile Yozgat’ı yeniden eski heyecanına kavuşturmaya niyetimiz var. İnşallah onu da başaracağız. İlçe Kongremizi de inşallah günü geline yapacağız.’
Haber: Seray Öney

Demirel’den Saadet Partisi İl Kongresine Davet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!