Dekoratif aydınlatma direği protokolleri imzalandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ bulvarında dekoratif aydınlatma direği yapımı protokollerinin imzalandı.

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ Bulvarında bulunan dekoratif aydınlatma direği yapımı ihalesini alan yüklenici firma ile protokollerin imzalandığını söyledi.

“KISA ZAMANDA BAŞLAYACAK”

Göreve geldiği günden bugüne kadar gerek yol çalışmaları olsun gerekse ilçenin modern bir görünüme kavuşması için çalışmaların aralıksız yapıldığını ifade eden Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, dekoratif aydınlatma direği yapımı işinin kısa zamanda başlayacağını belirtti.

Çalışmalar tamamlandığında ilçenin daha modern bir yapıya ve görünüme sahip olacağını belirten Başkan Yılmaz, “İlçemiz, Ayanoğlu ve Haşim Kılıç Mahallesi Bekir Bozdağ Bulvarında bulunan eski ve beton aydınlatma direkleri kaldırılıp yerlerine 10+10 metre gövde ledli desen ledli ışıklı alt kaideli logolu alüminyum aydınlatma direği, 6+8 metre gövde ledli desen ledli ışıklı alt kaideli logolu alüminyum aydınlatma direği ve 60 watt led armatür ve 22 adet 140 watt led armatür kullanılacak. Belediye olarak dekoratif aydınlatma çalışmaları kapsamında yapacağımız bu yatırım ile ilçemizin gece görünümü daha modern ve estetik bir hale getirilecek.” dedi.

Yüklenici firma ile protokollerin imzalandığını programa Belediye Başkan Yardımcıları Cemil Kalan ve Oktay Yılmaz’da eşlik ettiler. Haber Merkezi

Dekoratif aydınlatma direği protokolleri imzalandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!