CODAR’DAN ZİYARET PAYLAŞIMI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile 17 Ağustos 2019 tarihinde Çayıralan Belediyesini ziyaret eden Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu andı.

Yozgat Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, 17 Ağustos 2019 tarihinde Çayıralan Belediyesi’ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı kemal Kılıçdaroğlu’nu yaptığı sosyal medya paylaşımı ile andı. Paylaşımının devamında Codar; “17 Ağustos 2019 tarihinde Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu ilçemiz ve Çayıralan Belediyesi ni ziyaret etmişti, Genel Başkanımızdan sonra Genel Başkan yardımcılarımız ve bir çok milletvekillerimizde belediyemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında nezaket kuralları gereği Sayın Genel Başkanımıza makam koltuğuna oturmasını teklif ettiğimde “Hayır Sayın Başkan o makam size ait, Çayıralan Halkı o makamı size emanet etti. Benim orda oturma hakkım yok”  dedi.  Bende karşısına yani misafir koltuklarına oturmak istediğimde, Lütfen Sayın Başkan Makamınızda oturun demesi üzerine ben de makama oturdum. Bugüne kadar belediyemizi ziyaret eden tüm CHP’li seçilmiş siyasilerimiz bu şekilde davranmıştır. Halk iradesine saygı gösteren, kibirden, mağrurlanmadan uzak olan Başta Sn. Genel Başkanım olmak üzere tüm yol arkadaşlarıma selamlar saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Haber: Seray Öney

CODAR’DAN ZİYARET PAYLAŞIMI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!