Çocuklar Büyüklerin Aynasıdır

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Ayşe Ilıcak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ortaokul bölümünde örgün eğitimle beraber Hafızlık proje sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edip istişarelerde bulundu.

Öğretmenlerle bir araya gelen Yazıcı , Matematik ve diğer derslerin işlenişinde dikkat edilmesi gereken hususlar, derslerin işlenişinde konuların hayatla ilişkilendirilmesi, öğrencilerin duygusal davranışlarıyla ilgili yapılması gerekenler, Türkçemizin doğru, akıcı ve düzgün konuşulması ve yazılması, ESER projesi ve yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, her çocuğun baskın yeteneğine göre bir etkinliğe dahil edilmesi ile kazanım elde etme süreçlerinin izlenmesi konularına değinerek bu konularda öğretmenlerle fikir alışverişine bulundu.

Eğitime vermiş oldukları desteklerden dolayı okulun yönetici, öğretmen, öğrenci, çalışan ve velilerine teşekkür eden Yazıcı ziyaretini sonlandırdı.

Çocuklar Büyüklerin Aynasıdır
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!