CHP “Aynı tas aynı hamam”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’de kurultaya kısa bir süre kala il ve ilçe kongreleri hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz gün de Yozgat İl Kongresi yapıldı. İki aday yarıştı. Değişen de bir şey olmadı. Eski başkan güven tazeledi. Aynı tas aynı hamam.

 Gelelim CHP’ye; Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz genel seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olarak onuncu kez seçim kaybetmesinin ardından geçen süre zarfında tartışmalar dur durak bilmiyor. CHP cadı kazanı gibi kaynıyor. Önüne gelen herkes ya genel başkanı ya da parti meclisini yerden yere vuruyor. Vurdukça da tozları çevreyi kirletiyor. Son günlerde yapılan il ve ilçe kongrelerinde sandalyelerinde havada uçuştuğu ‘sen hot ben hot’ amansız bir mücadelenin sonunda birileri kazanıyor birileri de kaybediyorlar. Mersin ve Afyon’daki kongrelere baktım da “Aman Allah’ım iyi ki bu parti iktidara gelemiyor” dedim. 
Zaten CHP kazanmak değil birilerini kazandırmak adına misyon üstlenmişe benziyor.
Geçtiğimiz seçimlerde mevcut hükümet ve onun Genel Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için en isabetli adayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ta kendisi olduğunun fevkinde olmasıydı.
Bana göre altılı masa ve millet ittifakının en son düşünebileceği adayın Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu bilmeyen mi vardı Allah aşkına?
Kılıçdaroğlu sebep, Tayyip Erdoğan’da sonuç değil miydi? Dünde bugünde Kılıçdaroğlu başında bulunduğu partisinde üst üste on seçim kaybetmişse on birinci seçimi de kaybedeceğinden hiçbir endişem yoktur.
İddia ediyorum Kılıçdaroğlu olduğu sürece her girdiği seçimi karşısındaki Recep Tayyip Erdoğan kazanacaktır. Yine Recep Tayyip Erdoğan’da diyor ki “On seçim kaybettin hala oradasın kalk da yerine başka biri geçsin!”
CHP yüzde yirmi beş bandına oturmuş ne uzuyor ne de kısalıyor…

Böyle giderse CHP iktidar yüzü göremeyeceğe benziyor. Neden derseniz, kavgadan, çekişmeden, hizipleşmeden, birbirini yemeden öte milletin refahı adına ortaya hangi argümanı koyabiliyorlar?

Enflasyon başını almış gidiyor.
Zamlar dur durak bilmiyor.
Bunun sebebi ben sen olmasa gerek. Sebep Kılıçdaroğlu ve CHP değil. Mesele sensin Kılıçdaroğlu!
Ülke kötü yönetiliyor, doğru. İnsanlar fakru zaruret içinde perişan bir halde iken peki muhalefet nerede, ne yapar, ne eder? Kavgadan gürültüden başka?
Bu hareketlerinizle ülkenin geleceğini yok ediyorsunuz farkında mısınız?

Silkinin ve kendinize gelin. Hal ve gidişiniz hiç iyiye benzemiyor. Tekrar ediyorum Kılıçdaroğlu sebep, Recep Tayyip Erdoğan sonuçtur diyorum. Vesselam…

CHP “Aynı tas aynı hamam”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!