Cevdet Kaya’dan adaylık açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Yozgat İl Başkan Adayı Cevdet Kaya yaptığı adaylık açıklamasında, 22 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak olan İyi Parti İl Başkanlığı olağan kongresinde İYİ Parti Yozgat İl başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Kaya açıklamasının devamında: ‘’Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz süreçte başta siyaset olmak üzere her birimize önemli görev ve sorumluluklar düşüyor. Bu anlamda hizmete talip olmak, bu kervanda bir damla da katkıda bulunmak üzere ülkemizin yarınlarına bir umut çiçeği misali açan İYİ Parti saflarında yer almanın gururu ve mutluluğunu yaşadığımı belirtmek istiyorum.

Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendinin belirtiği gibi bu tek adamlık sisteminin değişerek parlamenter sisteme geçmek için İyi Parti’nin İktidar olması ve Sayın Genel Başkanımızın

Başbakan olması için Yozgat ilimizde tüm teşkilatlarımız ile beraber çalışarak Partimizi iktidara getirmeyi amaç edindik.

Bu vesile ile 22 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak olan İyi Parti İl başkanlığı olağan kongresinde İYİ Parti Yozgat İl başkanlığına aday olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu bir makam, ve yetki talebi değildir; vazife, sorumluluk ve mücadele talebidir düsturu ile hareket ettiğimi tüm samimiyetimle belirtmek istiyorum. Bu vesile ile İl Başkanlığına talibim.

Kongrenin şimdiden Yozgat’ımıza, partimize ve teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

Cevdet Kaya’dan adaylık açıklaması
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!