Çekerek’e hüzünlü veda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kars Vali Yardımcılığına atanan Çekerek Kaymakamı Hayrettin Buğra Güzel, Tevhit Cami avlusunda vatandaşlar ve kurum çalışanları ile vedalaşıp ilçeden ayrıldı.
Kaymakam Hayrettin Buğra Güzel bir veda mesajı yayımlayarak, “Kıymetli Çekerekli Hemşehrilerim, değerli mesai arkadaşlarım; 2 yıldır görev yaptığım Lavanta Diyarı Çekerek’ten Gazi Şehir Kars’a Vali Yardımcısı olarak atanmam sebebiyle ayrılıyorum. Devletimizin şefkatini ve hoşgörüsünü en ücra köşelere varıncaya kadar hissettirmek için, kamu yararını ön planda tutan bir anlayışla görev yapmaya gayret ettik. Çalışmalarımızda bizlere büyük destek olan devlet büyüklerimize, Sayın Valilerimize, Belediye Başkanımıza, kurum amirlerime, İl Genel Meclis Üyelerimize, siyasi parti temsilcilerine ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Çekerek’e hizmet etmiş olmanın gururu ve mutluluğu ile tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin, Allah’a emanet olun” ifadelerine yer verdi.

Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, bir veda mesaj yayımladı: “2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kars Vali Yardımcılığına atanan İlçemiz Kaymakamı Sayın Hayrettin Buğra Güzel’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum.”

Haber Merkezi

Çekerek’e hüzünlü veda
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!