Çayıralan’ın Gözdesi Bugün Açılıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Çayıralan Belediyesi tarafından yapılan bölgenin en büyük, en donanımlı kapalı halı sahasının açılışı bugün yapılıyor.

Yozgat Çayıralan Belediyesi, Çayıralan ilçesine 240 seyirci kapasiteli, soyunma odaları, duş alma imkanı da bulunan tam donanımlı kapalı halı saha yaptırdı. CHP’li Büyükşehir Belediyeleri’nin katkılarıyla 9 Milyon TL’ye yaptırılan, bölgenin en büyük ve en donanımlı kapalı halı sahası oldu. Bugün açılacak olan halı saha için tüm halkı davet eden Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar; “  05.07.2023 Çarşamba günü akşam saat:20.00’de, CHP’li Büyükşehir Belediyelerimizin katkılarıyla 9 Milyon TL’ye yaptırılan, bölgemizin en büyük, en donanımlı kapalı halı sahanın açılışı yapılacaktır. Açılışa istinaden Başta Sayın Kaymakamımız, Cumhurbaşkanı savcılarımız, tüm siyasi parti Başkanlarımız, meclis üyelerimiz, STK temsilcilerimiz, daire amirlerimiz ve öğretmenlerimiz arasında dostluk maçı oynanacaktır. Tüm halkımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

Haber: Zehra Aksümer

Çayıralan’ın Gözdesi Bugün Açılıyor
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!