Çayıralan’a Ekrem İmamoğlu’ndan Destek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Çayıralan İlçesinde yapımına başlanan Çayıralan Belediyesi konukevi ve sosyal tesisleri projesinin detaylarını duyurdu. Codar, projenin 120 Milyon + KDV toplamda 180 milyon TL’ye mal olacağını ve tamamen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından yaptırıldığını belirtti.

Codar, projenin temel atma töreninin detaylarını görüşmek üzere İBB Başkanı İmamoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulunduğunu da paylaştı. Codar, İmamoğlu’nun kendisine, İBB olarak taşra belediyelerine yapılan yatırımın en büyüğünü Çayıralan’a yaptıklarını ve bundan da had safhada memnun olduklarını söylediğini aktardı. Codar, İmamoğlu’nun tüm Çayıralan halkına selamları olduğunu da iletti.

Çayıralan Belediyesi, projenin ilerleyişini ve temel atma töreninin tarihini ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacağını duyurdu.

Haber: Özlem Yazarel

Çayıralan’a Ekrem İmamoğlu’ndan Destek
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!