“Çarpık Yapıya Dur Diyeceğiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl Başkan Yardımcısı Mustafa Dereli, basın açıklaması yaptı. Dereli, “Yozgat’ın Sorunlarına çare olalım. Dört dönemdir Yozgat’ı yerelde yönetenlere dur diyelim” dedi.

Başkan Yardımcısı Dereli konuşmalarının devamında: “İktidar ve muhalefet  vatandaşa vaadi. Her seçimde olduğu gibi yeni yüzlerle çıkacaklarını ifade ediyorlar. Evet bunun ne manaya geldiğini değerli halkımız  çok iyi biliyor.

Saygı değer Halkımız şunu iyi bilir. İnsan akıllıdır, ihtiyatlı hareket eder. Elinin ısırıldığı bir deliğe ikinci kez elini sokmaz. Halkımız feraset sahibidir.

Dar gelirlimizi, Emeklimizi, Dul ve Yetimi Ezdirmeyeceğiz diyenler. 2023 yılı Ocak ayı itibariyle 7.500 TL alan Emeklimizin Alım gücü 4.500 TL ye gerilemiştir. Bunun sorumlusu Muhalefet mi, yoksa yönetim eksikliğimi.

Nerde kaldı Adil paylaşım. Haktan Adaletten Ayrılmayacağız Diyenler.

Her şey eskisi gibi gitmeyecek, slogan vari söylemlere diyoruz ki. Evet her şey eskisi gibi gitmeyecek.

Yeniden Refah Partisi ve genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyle, dengeleri değiştireceğiz.

Halkımızın Menfaati ,Ülkemiz Çıkarları doğrultusunda Siyasi irademizi sahaya yansıtacağız.

Yozgat Belediyesi, Halkımız Ulaşım Sorunu Yaşıyor.

Sayın Yozgat belediyesi. Yozgat’ın  (Mahallesi) konumunda olan yerleşim yerleriyle, şehre ulaşımı nasıl sağlıyorsunuz.

Bu konuda halkımız ,vatandaşlarımız hastane, market, banka, eczane vb. bu ihtiyaçlarını nasıl gideriyor. Bu yerleşim alanındaki vatandaşlarımız, Şehir merkeziyle ulaşımını neyle sağlıyor.

Mahalle statüsüne alınan üç köyden Sarıhacılı, Divanlı ve Azizlibağları.

Azizlibağları mahallesi sakinleri en az hizmeti alan mahalle olduklarından, hatta belediye hizmetlerinden neredeyse hiçbir şekilde yararlanmadıklarını ifade ediyorlar.

Azizlibağları Mahallemizle birlikte, Divanlı Mahallemiz ve Sarıhacılı mahallemizde sorunlar aynı.

Yozgat’ın sorunlarına çare olacak, Halkımızla birlikte yönetmeye talibiz.

Saygı değer Yozgatlılar gelin hep birlikte, Yozgat’ın Sorunlarına çare olalım. Dört dönemdir Yozgat’ı yerelde yönetenlere dur diyelim. Şimdi Söz Yozgat Halkının diyelim.

Geçmişte bir bürokratın ifadesiyle, Yozgat Milli Görüş Belediyeciliği ile buluşmadığı, Yozgat’ın giriş ve çıkışından hissediliyor ifadesi, beni duygulandırmıştı.

Liderimiz sayın Fatih Erbakan: Bizim siyasetimiz dünyacı değil, ahiret öncelikli, ifadesiyle halka hizmetin ,hakka hizmet bilinciyle hizmet üretmekteyiz.

Kaynak mı? Ülkemizin de, yerelde Yozgat’ımızın da hizmet için kaynağı vardır. Yeter ki israf etmeyelim, yerli yerince kullanalım.

Yeniden Refah Partisi olarak. Yozgat’ımızı Milli Görüş Belediyeciliği ile buluşturalım” diye konuştu. Haber Merkezi

“Çarpık Yapıya Dur Diyeceğiz”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!