Çandır ve Sorgun ziyaretleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Müftüsü Ali Gülden, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak, yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, rehberlik etmek ve verimliliği artırmak amacıyla Çandır ve Sorgun İlçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Çandır İlçe Müftülüğünü ziyaret eden Gülden, yapımı devam eden müftülük binası ve 4-6 yaş Kur’an kursu inşaatında incelemelerde bulundu. İlçe müftüsü Cahid Erdoğan’dan bilgi alan Müftü Gülden Çandır ziyaretinin ardından Sorgun’a gitti.

Sorgun’da yapımı tamamlanıp açılış hazırlıkları yapılan Veysel Karani Camii’nde incelemelerde bulunan Gülden, gelinen son durum hakkında İlçe Müftüsü Mustafa Kayış ve Veysel Karani Camii Derneği yetkililerinden bilgi aldı.

Akabinde Sorgun İlçe Müftülüğüne bağlı Nazmiye Taşdemir 4-6 yaş Kur-an Kursu’na giderek incelemelerde bulunan Gülden, son olarak yapımı devam eden Kınalı Hasan Camii inşaatı alanına giderek incelemelerde bulundu. Yozgat İl Müftülüğü

Çandır ve Sorgun ziyaretleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!