Cami ve Kur’an Kursunun temelini atıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadışehri Merkez Yeni Mahallede inşasına başlanan Cami ve Kur’an Kursunun temeli atıldı.

Kadışehri Merkez Yeni Mahallede inşasına başlanan Cami ve Kur’an Kursunun temeli, Kadışehri İlçe Kaymakamı Yunus Polat, Belediye Başkanı İrfan Akın, İlçe Müftüsü Oğuz Akdemir, Saraykent ve Çekerek İlçe  Müftüleri, daire amirleri ,ilçe yöneticileri, tdv mütevelli heyet ,camimizin yapımını üslenen dernek yönetimi, muhtarlar, din görevlileri ile  çok sayıda vatandaşın katılımı ve duasıyla atıldı.
Konuya ilişkin açıklamada bulunan İlçe Müftüsü Oğuz Akdemir, ‘’Bu iki eserin arsasını bağışlayan kardeşlerimize , maddi manevi samimi desteğini esirgemeyen  tüm hayır sahibi kardeşlerimize , dernek başkanımıza ve yönetim kuruluna , ustalarımıza ,bugünkü programın organizesinde  destek veren muhtarlarımıza ,hayır sahiplerine, din görevlilerimize ve tüm katılımcılara ilçe müftülüğü olarak  teşekkür ediyoruz.
Allah razı olsun.
İnşaatların kısa sürede tamamlanarak 7′ den 70′ e tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunulmasını Rabbimizden niyaz ediyor İlçemize hayırlı olmasını diliyoruz.’’ Diye konuştu.

Cami ve Kur’an Kursunun temelini atıldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!