ÇAĞAN’DAN AGÜ REKTÖRÜ PROF. DR. CENGİZ YILMAZ’A ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyelerinin, ziyaret turları sürüyor. Başkan Çağan ve yönetim kurulu bu kez de Kayseri’nin 4 üniversitesinden birisi olan Abdullah Üniversitesi Röktürü Prof. Dr Cengiz Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan, Kayseri ve ülkemizin saygın eğitim kurumlarından birisi olan Abdullah Gül Üniversitesini ziyaret ederek, Rektör Prof. Dr. Cengiz Yılmaz ile biraraya geldi. Başkan Çağan’a yönetim kurulu üyeleri, Koray Can, Ersan Dağdeviren, Kazım Karagöz ve Dursun Açıkyürek ile Yusuf Korkmazyürek’te eşlik etti.

Aslen kendisi de Yozgatlı olan Abdullah Üniversitesi Röktürü Prof. Dr Cengiz Yılmaz, ziyarette yaptığı konuşmada, “Kayseri Yozgatlılar Federasyonu ve üniversiteleri arasındaki işbirliğini beraber çalışma noktasında çok daha iyi yerlere taşırız diye düşünüyorum” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise, şahsı ve yönetim kurulunu üniversitelerinde ağırladıklarından dolayı Rektör Prof. Dr. Cengiz Yılmaz’a teşekkür ederek, “Bizler Kayseri’de yaşayan Yozgatlılar olarak, sizler gibi hem bürokraside hem eğitimde hemde değişik alanlarda görev yapan kişileri ziyaret ediyoruz. Bu günde hem sizlere hayırlı olsun diyelim ve hem de federasyon çalışmalarımız hakkında bilgi vermek istedik” dedi.

ÇAĞAN’DAN AGÜ REKTÖRÜ PROF. DR. CENGİZ YILMAZ’A ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!