BU GÖREVE ARACILIK EDECEĞİM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kurban Bayramı yaklaşırken Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar, kurban bağışı yapmak isteyen vatandaşlar için ‘kurbanlarınızı deprem bölgesinde keselim’ duyurusu yaptı.

Ömer Codar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda göreve bizzat aracılık edeceğini söyleyerek: “Kurban bayramında, kurbanlarınızı sizin adınıza( vekâletiniz doğrultusunda) deprem bölgesinde keselim. Kurban kesim anlarını ve adınıza vekâletle kesecek olan şahsın video kaydını özelden sizlere ulaştırmak şartıyla Çayıralan Belediyesi ( Belediye Başkanı) olarak ben bu göreve aracılık edeceğim.” İfadelerini kullandı.

Bağışlanan kurbanların deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine güvenle ulaştırılacağına dikkat çeken Codar: “Allah izin verirse kurban bayramında kurbanlarınızı bizzat deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ben ulaştıracağım. Halkımızın, kamuoyunun ve duyarlı dostlarımın bilgisine sunulur.”  Dedi. Haber, Meryem Önalan

BU GÖREVE ARACILIK EDECEĞİM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!