Bozoklular” Taraftarlar Derneği kuruluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediye Bozokspor’un ilk taraftar grubu” Bozoklular “olarak tarihteki yerimizi alacağız söyleyen Bozoklular Taraftar Grubu Kurucu Başkanı Tuncay Özentürk Yozgat belediyesinin kurduğu öz Yozgat in takımının yanında olacağını söyledi.

Bozoklular Taraftar Grubu Kurucu Başkanı Tuncay Özentürk konuşmasında şu ifadelere yer verdi ‘Bizler bilindiği üzere yılardır spor camiasına, kırmızı siyah renklere gönül vermiş insanlarız.
Bu kutlu yolda birçok arkadaş dost kazandık. Maçlar 90 dk. dostluk ömür boyu sloganı ile yola devam ettik, etmeye devam edeceğiz. Üzerinde kırmızı siyah renk olan, isminde Yozgat yazan her takım bizim takımımızdır. Destekleyenler de bizim kardeşimizdir.. Yozgat Belediye Bozok spor namağlup bir şekilde şampiyon olarak ilimizi Bölgesel Amatör Ligde temsil etme hakkı kazanmıştır. Memleket sevdalısı biz taraftarları sevindirmiştir. Bu başarı da emeği geçen top toplayıcı çocuktan, teknik heyetimiz futbolcu kardeşlerimize ve Belediye Başkanımız Celal Köse ye teşekkür ederiz. Gelinen noktada bizler yeni kararlar alıp, “ESKİ ruhumuzla daha güçlü bir şekilde ” sloganı ile yeni bir taraftar grubu kurma kararı almış bulunuyoruz.. Bizim hiç bir dernek, vakıf yöneticisi ve destekçileri ile bir sorunumuz yoktur. Bu zamana kadar Yozgatspor 1959 fk nin bizlere yaşattıkları için teşekkür ederiz… Artık yeni dönem, yeni kararlar alma zamanıdır. Bizler artık şahıs takımı değil, memleket takımı tutmak istiyoruz. İsminde Yozgat yazıp Yozgat a hizmet konusunda eksiklikleri olan bir kulübü Desteklemek istemiyoruz. Bizler burada kutlu yolda yürümek için buradayız.
 Yolumuz engebeli, engelsiz değildir. Bu yol çilelidir. Çile çekmekte zorlanan bu yolda yürüyemez. Hayat korkakları sevmez. Yeni doğan, yeni yüz, Yozgat ı tanıtan Yozgat’ın takımı Yozgat BOZOK spor u bundan sonraki süreçte yalnız bırakmayacağız. Yozgat belediyesinin kurduğu öz Yozgat in takımının yanında olacağımızı buradan yüksek sesle bildirmek isteriz. Doğumlar sancılıdır. Sancılı süreci kısa sürede atlatıp, kafalarda ki soru işaretlerini kaldırmak için buradayız. Dedi.
Tuncay Özentürk”  Yozgat Belediye Bozokspor un ilk taraftar grubu” Bozoklular “olarak tarihteki yerimizi alacağız. Bu yönde çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Tüm sporseverleri kucaklayan bir dernek çatısı altında bizler ile yürümek isteyenleri bu kutlu yolda yürümeye davet ediyoruz. Fair Play ruhumuzla küfürsüz bir tribün olacak şekilde hedeflerimize doğru ilerlemeye devam edeceğiz.. Kuracağımız dernek sadece futbol kulübü derneği değil, sosyal bir dernek olarak diğer derneklere de örnek teşkil edecektir. Belirli gün ve haftalar da yapacağımız etkinlikler ile adımızdan söz ettireceğiz.. Bizimle beraber yürümek isteyen tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Kapımız her zaman açıktır. Derneğimize gelenler başımızın üstünde olduğu gibi gelmeyenlere de saygımız sonsuzdur. Bizi sevenin de sevmeyeninde gönlü hoş olsun. Bizler Yozgat Bozok spor ‘un Başkanımız Celal Köse’nin her zaman yanındayız. Yıllarımızı verdiğimiz bu yolda, yeri geldi tartaklandık, yeri geldi karakolluk olduk, yeri geldi deplasmanlarda aç kaldık. Ama her zaman gür sesle Yozgat ismini gururla temsil ettik. Desteklediğimiz Yozgat Bozok spor takımı hiçbir şahsın, derneğin takımı değildir. Yozgat Bozok spor Yozgat’ın takımıdır. Şu anda başkanımız Celal Köse dır. 2 yıl sonra kim olur bilemeyiz. Ama Yozgat Bozok spor hiçbir grubun şahsın değildir. Ve bu yüzdendir ki artık buradayız. Bundan sonrası için elimizden geldiği, gücümüz yettiği kadar takımımızı destekleyecek Yozgat ismini yere düşürmeyeceğiz.  Dedi.

Bozoklular” Taraftarlar Derneği kuruluyor
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!