BOZOK TEKNOPARK’TA GÖREV DEĞİŞİMİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Bozok Üniversitesi Bozok Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından yeni Genel Müdür ataması yapıldı.

Üniversite sanayi ve kamu kuruluşları arasında işbirliği sağlayan,  önemli çalışmaların ve AR-GE projelerinin yürütüldüğü Bozok Teknopark ’ta  görev değişimi yapıldı. Uzun yıllar Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlük görevini yürüten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın, Bozok Teknopark yönetim ofisinde gerçekleştirilen törenle  Genel Müdürlük görevini Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim elemanlarından Dr. Öğr. Üyesi Emrah Çetin’e devretti.

Devir teslim tören, sonrası bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, “Bozok Teknopark hem sanayicilerimiz hem de akademisyenlerimiz için çok önemli bir merkez. Akademisyenlerimizin yaptığı bilimsel çalışmaların ürüne dönüşmesi açısından Bozok Teknopark ‘ta çok önemli projeler hayata geçirildi ve başarılı bir çok çalışmaya imza atıldı. Bozok Teknopark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdür görevini uzun yıllar yürüten Prof. Dr. Şenol Akın hocamıza bu zamana kadar yapmış olduğu katkılar ve çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Genel Müdürlük görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Emrah Çetin’e hocamıza da yeni görevinde başarılar diliyorum. Emrah Çetin hocamız aldığı bu emaneti ve bayrağı daha ileri noktalara taşıyacağına inanıyorum. Bu vesile ile başarılar diliyorum ”dedi.

BOZOK TEKNOPARK’TA GÖREV DEĞİŞİMİ
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!