Böyükata, Eskişehir’de eğitime katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozok Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata, Eskişehir’de Türk Elektron Mikroskopi Derneği’nin düzenlediği kongreye katılım sağladı.

Böyükata: “Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin kampüsü ilgi çekici güzellikte ve laboratuarları de gelişmiş durumda. Böyle güzel bir okulda Türk Elektron Mikroskopi Derneği’nin düzenlediği kongrenin (EMK26) açılış programında Dernek Başkanı Prof. Dr. Servet TURAN hocamızı ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal hocamızı dinlerken, daha önce görev yaptığı yerdeki gelişimi fark etme, mevcut ekosistemi anlama ve TÜBİTAK’ın paradigma değişimi düzeyinde destek programlarında yaşanan değişim ve gelişimler hakkında fikir edinme imkanı bulduk. Toplantının poster sunumlarının bazılarını da ziyaret ettim. Böylesi kongrelerin gelecek vade eden çalışmalar için her zaman yeni başlangıçlar ve işbirlikleri doğuracağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Böyükata, Eskişehir’de eğitime katıldı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!