BOP İŞLİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz gün dünyadaki Müslümanları kastederek Müslümanlar bölük pörçük başlığı adı altında yazmıştım. Önemine binaen bugün bu konuya devam etmek istiyorum.

-BOP işliyor!

-Hedefi nedir?

-Enerji kaynakları ve hatları

– Su kaynakları ve tarım alanları

– Arzı mevud hayalinin kapsadığı coğrafya

-Dünya Siyonizmi başta İsrail ve Amerika bu hayalle yatıp kalkıyor.

-Bu topraklar bize Tevrat ta vaad edilmiştir.

-‘Fırat ile Nil arası yani Mezopotamya ovası bizim olmalıdır. Buraların hâkimi biz olmalıyız’ diyorlar. İkinci cihan harbiyle cetvelle çizilen sınırlar, oluşturulan haritalar, ihdas edilen devletler, kabileler, şahlar, padişahlar, krallar ve onların liderleri batının ve kuzeyin kıskacı altında öz benliklerini kaybederek bunların egemenliğinde olmasa bile dümenlerine su taşıyan birileri oluverdiler. Bu ülkelerde ne gibi yer altı ve yer üstü zenginlikleri varsa pay ettiler. Menfaat temin ettiler, kendileri efendi onları köle gördüler.

– Alışmış kudurmuştan beterdir.

-Bunlar kaz eti yemeye alıştılar.

-Kurdun kuzuyu yemek isterken uydurduğu bahaneyi uyduruyorlar.

-Ey millet! Ey ümmet!

-İktidar muhalefet, Acem Arap, Türk, Kürt, Alevi, Sünni, Laik dindar.

-Hep birlikte şu BOP çerçevesinde sürdürülen cinayetlere, işgallere dur demekten başka bir derdimiz olmamalı.

-Ben buradan diyorum ki: Bugün en çok yerdiğim birleşik Arap emirlikleri ve Suudi Arabistan hükümeti İsrail ile futbol maçı oynasa gönlümden İsrail in mağlup olması, bunların galip gelmesi geliyor. Niye derseniz çünkü halkları Müslüman.

-Ancak bu şekilde duyarlı olursak birbirimizi sevebiliriz.

-Bugünlerde herkesin ortak kanaati ”3.cü dünya savaşı büyük felaket olur” deniyor. Fakat ”İslam dünyası” ortada yok. -Dünya enerji kaynaklarının yüzde 75’ine sahip olan İslam ülkeleri kendi aralarında güç birliği yapsalar yeni bir dünya kurulur diyorum vesselam… 8 OCAK 2020 ÇARŞAMBA

BOP İŞLİYOR
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!