“BİSMİLLAH”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bendeniz Yozgat’ın Sorgun ilçesine bağlı Araplı Beldesi’nde,1990 yılında dünyaya gözlerini aralamış, Peygamber Efendimiz’in mübarek ismi şerifiyle isimlendirilmiş, O güzel ismi yaşamaya ve yaşatmaya çaba gösteren bir kardeşinizim.

Yazarlık hayalim çocukluk dönemlerinde başlamıştı. Okumayı seven, hak ve adalet mücadelesi veren, hakikat arayışını sürdüren ve bu uğurda emek sarfeden bir kardeşiniz olarak bundan sonra burada sizlerle olacağız inşallah.

Daha önceleri sosyal medya üzerinden, çeşitli konularda araştırmalar, yazılar ve makaleler kaleme almıştım. Dostların tavsiye ve telkinleriyle sosyal medyanın dışında yazmaya karar verdim.

Merhaba Yozgat Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Ahmet Büyüksoy bey ile görüştüm. Gazetelerinde yazmak istediğimi ifade ettim. Kendileri de gazetelerinde yazmamdan memnuniyet duyacaklarını belirttiler. Ahmet Büyüksoy bey’in şahsında bütün gazete çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Bu ilk yazımıza kendimizi kısaca tanıtarak, “BİSMİLLAH” diyerek başladık. İnşallah kısmet olursa, elimiz el verdiğince, dilimiz döndüğünce, hak bildiğimiz doğruları yazmaya, siz değerli okurlarımızın ilgisine sunmaya çalışacağız.

Bu vesile ile ‘Hayırlı Olsun’ mesajlarını ve tebriklerini ileten tüm dostlara da selâm ve hürmetlerimi sunuyorum.

Rabbim okuduğuyla istifade edenlerden, yazdığından da istifade edilenlerden eylesin.

Gayret bizden, tevfik Allah’tandır.
Selâm ve dua ile …

“BİSMİLLAH”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!