Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozok üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Böyükata gerek sahada gerekse çevrimiçi olarak eğitimlerini sürdürüyor.

Yapılan son etkinliğe ilişkin Böyükata şu ifadelere yer verdi;”Yine bir güzel eğitim etkinliğinde daha yer aldık. TÜBİTAK’ın proje eğitimlerine yönelik destek programları ve içtenlikle bu programlara katkı veren akademisyenler sayesinde Türkiye’de bilgi üretimi, araştırma ve girişimcilik bağlamında proje tabanlı çalışmaların her geçen gün daha da yaygınlaştığını görüyor ve gözlemliyoruz. Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinlikten 25 farklı üniversiteden aktif katılım gösteren 42 öğrenci faydalandı. Eğitimin koordinatörlüğünü üstlenen Erciyes Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Esra Balcıoğlu’na, birlikte eğitmen grubunda yer almaktan mutluluk duyduğum Erciyes Üniversitesi’nden Prof. Dr. İsmail Öçsoy, Atatürk Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ahmet Hacımüftüoğlu ve Araş. Gör. Fatma Yeşilyurt, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nden Doç. Dr. Nilay Ildız, Hacettepe Üniversitesi’nden Doç. Dr. Basri Gülbakan, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’nden Doç. Dr. Mustafa Nisari, Bilkent Üniversitesi’nden Doç. Dr. Fatih İnci, Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nden Doç. Dr. Osman Tolga Gül, Ahi Evran Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Halime Tozak Yıldız, Ömer Haliz Demir Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi İnayet Güntürk, Hitit Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Güven Akçay ile Öğr. Gör. Dr. Çağla Çelik ve Abdullah Gül Üniversitesi’nden Öğr. Gör. Şeyma Dadı’ya teşekkür eder, ilgiyle takip eden bütün öğrencileri de tebrik ederim. Faydalı olması dileğiyle.”

Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!