Beyin ve Sinir Cerrahisi hasta kabülüne başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Hekimi Op. Dr. Mevlana Akbaba, poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Hastane hekim kadrosuna katılan ve Yozgat Şehir Hastanesi ailesinde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Op. Dr. Mevlana Akbaba, yaptığı açıklamada branşı ile ilgili şu bilgileri verdi: “Beyin ve Sinir Cerrahisi vücudun beyin de dahil olmak üzere sinir sistemini kapsayan bölgedeki hastalıkların ve bu bölgedeki hasarlara bağlı gelişen çeşitli rahatsızlıkların tedavisi ile ilgilenmektedir. Tümör ve damar hastalıkları, beyin ve sinir sisteminde gerçekleşen travmalar, omurga hastalıkları gibi çeşitli hastalık gruplarında beyin ve sinir cerrahisi birimi hizmet vermektedir. Polikliniğimizde bu ana temel hatlar çerçevesinde bir çok hastalıkların tanı ve tedavisinde hizmet vereceğim.”

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, hekim kadrosunun her geçen gün güçlenmeye devam ettiğini söyleyerek “Amacımız hastalarımıza en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır. Bu gayret içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Yeni başlayan Beyin ve Sinir Cerrahisi hekimi Op. Dr. Mevlana Akbaba’ya çalışmalarında başarılar dileyen Başhekim Kozan, “Hekimimize muayene olmak isteyen hastaların 182 MHRS sisteminden randevu alabilirler” dedi.

Haber Merkezi

Beyin ve Sinir Cerrahisi hasta kabülüne başladı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!