Bayramlaşma töreni yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ramazan Bayramı münasebetiyle Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi fuaye alanında Akademik ve İdari personelin katılımıyla bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma törenine, Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın, Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Prof. Dr. Yücel Güney, Genel Sekreter Prof. Dr. Uğur Kölemen, fakülte dekanları, akademik ve idari personel katıldı.

Bayramlaşma töreninde tek tek, her personelin bayramını kutlayan Rektör Karadağ, Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi dileklerinde bulundu.

Karadağ, Bayramların milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günler olduğunu söyledi. Karadağ konuşmasında şunları söyledi: “Bayramlar, manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı, insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma ve dayanışma bağlarının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı çok müstesna günlerdir. Dolayısıyla bayramlarımız yaşatılmalı ki toplumun yarınları ve temel dinamikleri güvencede olsun. Bugünkü bayramlaşma merasiminin de esası budur. Yozgat Bozok Üniversitesi ailesi olarak birlikte ve beraberlik çerçevesinde, hedefleri ve hayalleri doğrultusunda birlikte başarıya imza attığımız, birbirinden değerli akademik ve idari personelimizle bayram coşkusunu yaşamak istedik. Bu duygu ve düşünceler ile başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 Program sonunda bayramlaşma programına katılan Akademik ve İdari personele Üniversite tarafından ikramlarda bulunuldu. Karadağ, Üniversite personelinin bayramlarını tebrik edip, günün anlam ve önemine yönelik sohbette bulundu. Haber Merkezi

Bayramlaşma töreni yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!