BAŞKAN YAŞAR: HALKI YOK SAYANLARI HALK DA SANDIKTA YOK SAYACAK!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat İl Başkanı Abdullah Yaşar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı asgari ücret zammına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 milyondan fazla çalışanı, dolaylı olarak ise tüm yurttaşları ilgilendiren yeni asgari net ücreti 8 bin 506 lira olarak açıkladı. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Yaşar şu ifadeleri kullandı:” Ülkeyi saraydan yöneten, çarşıdan, pazardan bir haber olanlar TÜİK’in sahte gıda enflasyonunun bile 5 puan altında zam açıklayarak, bu ülkenin 84 milyon vatandaşını yine hayal kırıklığına uğrattı yine yoksulluğa, sefalete sürükledi. Ne asgari ücretlinin hak ettiği oldu ne de küçük esnafın vergi yükü düşürüldü. Yine “tek adam istedi”, “yine o oldu”. Cumhurbaşkanı Erdoğan binlerce insanın hayalleriyle, emekleriyle, beklentileriyle oynadı. Geçinemiyorum diyenleri yok saydı. Halk da elbet bu zihniyeti yok sayacak gerekli cevabı sandıkta verecek.” dedi.

BAŞKAN YAŞAR: HALKI YOK SAYANLARI HALK DA SANDIKTA YOK SAYACAK!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!