Başkan Ekinci, Madencileri Ziyaret Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, Dünya Madenciler Günü’nde Gedikhasanlı Köyü’ndeki demir madeni tesisini ziyaret ederek, maden emekçilerine olan desteğini yineledi. Yer altında fedakârca çalışan maden işçilerini onurlandıran Başkan Ekinci, emekçi kardeşlerinin kutsal ve zorlu çalışmalarını takdirle karşılayarak, güven ve dayanışma mesajları verdi.

Ziyaret sırasında konuşan Başkan Ekinci, emekçi kardeşlerinin günlerini kutlayarak her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Maden işçilerinin yaptığı kutsal ve zorlu işin değerini vurgulayan Başkan Ekinci, “Yerin yüzlerce metre altında, zorlu şartlarda emek veren maden işçilerimize minnettarız. Onların özverili çalışmaları, ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlıyor. Biz de onların yanında olduğumuzu ve desteklerimizi esirgemeyeceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyoruz” dedi.

Başkan Ekinci, Gedikhasanlı Köyü’nde bulunan demir madeni tesisinde çalışan maden işçilerine teşekkür ederek, güvenli ve başarılı çalışmalarının devamını diledi. Ziyaretin sonunda Başkan Ekinci, maden işçilerine kolaylıklar dileyerek, onlara moral verdi.

HABER: DİLEK ÇELİK

Başkan Ekinci, Madencileri Ziyaret Etti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!