Başkan Aydoğmuş: ‘ Yolsuzluk yaptın” sözünü şiddetle kınıyorum’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, ‘ Gelecek Partisi Genel Başkanımız  Ahmet Davutoğlu ‘na karşı kullandığı “Yolsuzluk yaptın” sözünü şiddetle kınıyorum’ dedi.

Aydoğmuş sözlerinin devamında:  ‘’Sayın Ak Partililer; Ahmet Davutoğlu uzun süre dış işleri bakanlığı  ve sonrasında başbakanlık  görevinde bulundu. Ahmet Davutoğlu’nun gerek devlet  görevinde gerekse hayatının hiç bir anında yolsuzluk haksızlık ve ahlaksızlık yapmadığını devletimiz , milletimiz ve birlikte yol yürüdüğü sizler adınız kadara eminken, sayın Erdoğan’ın Sırf siyaset olsun diye, çamur at izi kalsın düşüncesi ile yaptığı iftirayı şiddetle kınıyorum.

Suçlu bağırmış suçsuzun ödünü koparmış diye tamda Erdoğan’ın bu tavrına diyorlar.  Bağırmak ,çağırmak, iftira atmak, yolsuzluk yaptı demek hiç bir ahlaka sıkmaz.

Buyurun , sayın Ahmet Davutoğlu Erdoğan a 3 çağrıda bulunuyor.

1. Sizin kanalınız A Haberde yüzleşelim.

2. Araştırma komisyonu kuralım.

3. Akrabalar dahil araştıralım.

Yolsuzluk yapan kim olduğu ortaya çıksın. Hodri meydan ,biraz yüreğin varsa çık hesaplaşalım diyor.  Kıymetli Ak partili arkadaşlar , Ak Parti içinde en dürüst kişinin Ahmet Davutoğlu olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz.

Sizler iftiraya kulak verip günaha girmeyin. Erdoğan için ahiretinizi yakmayın.  Ahmet Davutoğlu şunu yapmasaydı, şu kararı almasaydı diyebilirsiniz ancak Yolsuzluk yaptı derseniz hepiniz ahirette Allah’ın huzurunda hesabını verirsiniz.’’ İfadelerine yer verdi.

Başkan Aydoğmuş: ‘ Yolsuzluk yaptın” sözünü şiddetle kınıyorum’
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!