BAŞKAN AÇIKEL TEŞEKKÜR ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sarıkaya Belediye Başkanı Av.Ömer Açıkel Sarıkaya Belediyesi Zabıta ekipleri aracılığı ile depremde yardımda bulunan vatandaşlara teşekkür belgesi dağıtarak teşekkür ediyor.
Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel depremin ilk başladığı gün tüm ülkemizde olduğu gibi Sarıkaya’da da bir seferberlik başlatmıştı. Hemen bir tır dolusu malzemeyi yükleyerek Hatay iline doğru yola çıkardı. Sarıkaya Kaymakamlığı ve Sarıkaya belediyesinin koordineli bir şeklide çalışması ilk giden yardımların Sarıkaya adı ile gitmesine sebep olmuş ve oldukça takdir toplamıştı. Başkan Açıkel hem sosyal medya hesabından bir çağrı yaparak vatandaşlardan nakdi bağış istedi. Sarıkaya’nın gönlü bol şirketleri ve zenginleri ön ayak olarak binlerce lira yardım toplamasına vesile oldu. İlk bağışı yapan şirketler 100 bin liradan kesenin azını açınca diğer şirketlerde onları takip etti. Kimi şirketler 100 bin atarken kimi şirketlerde 50, 40, 20 bin gibi rakamlarla destek oldular. Sarıkaya halkı ise kimi 10 bin kimi 5 bin kimi ise 500 TL bütçesince yardım etti. Çorbada bizim de tuzumuz olsun diyen birçok Sarıkayalı gönüldeş yardımda bulundu. Sarıkaya belediyesi ise bu yardımları gayet yerinde ve tasarruflu kullanarak depremzedeler için gıda, kıyafet ayakkabı, ihtiyaç malzemesi olarak temin edip deprem bölgesine gönderdi.
Başkan Açıkel yardım yapan her şirkete, her vatandaşa yardımlarından dolayı bir teşekkür belgesi hazırlatıp gönderiyor. Teşekkür belgesini arkasında da nereye ne karar harcandığı adeta Sarıkaya halkına hesap verircesine yazılmış olduğu görüldü. Kaynak: Yöre Haber

BAŞKAN AÇIKEL TEŞEKKÜR ETTİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!