Basın mensuplarına kartları teslim edildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce oluşturulan komisyonun verdiği karar doğrultusunda sarı basın kartı almaya hak kazanan 8 basın mensubunun sarı basın kartı Vali Necati Şentürk tarafından takdim edildi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünce oluşturulan komisyonun verdiği karar doğrultusunda sarı basın kartı almaya hak kazanan 8 basın mensubunun sarı basın kartı Vali Necati Şentürk tarafından takdim edildi. Valilik toplantı salonunda düzenlenen törende sarı basın kartlarını sahiplerine teslim eden Vali Necati Şentürk, Sarı Basın Kartı almaya hak kazanan gazete sahipleri ve basın mensuplarını kutlayarak, “Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü müracaatlarınızı komisyonlarında değerlendirmek suretiyle bu kartların verilmesini uygun bularak sizlere ödüllendirmiştir. Çünkü herkese verilmemektedir. Basın mensubu Sarı Basın Kartı alabilmesi için belirli özellikleri ve nitelikleri taşıması gerekir. Herkesi burada kutluyor, bundan sonraki yaşamınızda ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Vali Necati Şentürk, daha sonra gazetemiz Sahibi Ahmet Büyüksoy, Akdağ Haber Gazetesi Sahibi Muammer Yıldız, Boğazlıyan Çağlayan Gazetesi Sahibi Ayhan Tarikçi, Çağlayan Gazetesi Sayfa Editörü Erol Tarikçi, Çağlayan Gazetesi Muhabiri Hüseyin Tarikçi ve rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Sarıkaya Gazetesi Sayfa Editörü Halim Bolat adına Yazı İşleri Müdürü Birol Ãœnal’a Sarı Basın Kartlarını teslim etti.

Basın mensuplarına kartları teslim edildi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!