Basilica Hotel&Spa’nın Açılış Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Sarıkaya Belediyesi, Sarıkaya ilçesine yapılan Basilica Hotel&Spa tesisi ile ilgili açılış açıklaması yaptı.

Sarıkaya’da açılışı yapılan Basilica Hotel&Spa tesisine Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, Sarıkaya Kaymakamı Samet Serin de katıldı. Açılış ile ilgili bilgi veren Sarıkaya Belediyesi; “Kaymakamımız Sayın Samet Serin ilçemizde hizmete başlayan Basilica Hotel&Spa’nın açılış törenine katıldı. Açılışa ayrıca Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, Belediye Başkanı Avukat Ömer Açıkel, Karayakup Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan, kurum müdürleri, STK temsilcileri, davetliler ve vatandaşlar katıldı” dedi.

Açılış töreninde konuşan bir diğer isim de Kaymakam Sayın Samet Serin oldu. Serin; “İşletmenin başta Sarıkaya’mıza sonra Yozgat’ımıza ve ülke turizmimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tabii Sarıkaya’mıza Yozgat ili içerisinden Turizm potansiyeli en yüksel ilçelerimizden birisi gerek kamu sektörümüzün gerekse özel yatırımcılarımızın vesilesiyle bu turizm potansiyeli günden güne ortaya çıkacak ve ilerleyen süreçte de ülke turizmine büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Elbette bütün yatırımlarda olduğu gibi bu yatırımda da çok büyük emekler var bizde kısmen şahit olduğumuz kadarıyla çok uzun süreç içerisinde büyük emeklerle bu günlere gelindi. Basilica Otel & SPA merkezinin ilçemize, ilimize ve ülke turizmine değer kazandırmasını temenni ederek bol kazançlar diledi” ifadelerini kullandı.

Açılışta sırasıyla Basilica Hotel&Spa İşletmecisi Murat Alparslan, Karayakup Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan, Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ve Yozgat Milletvekili Lutfullar Kayalar’da birer konuşma yaptı. Yapılan konuşmaların ardından açılışı yapılan otel gezildi” ifadelerini kullandı.

Haber: Zehra Aksümer

Basilica Hotel&Spa’nın Açılış Mesajı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!