Başhekim Kozan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleşen ziyarette konuşan Başhekim Mustafa Kozan : “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yozgat Bozok Üniversitemize Rektör olarak atanan Prof. Dr. Evren Yaşar hocamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Rektör Hocamız Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi oluşu sebebiyle Yozgat’a sağlık alanında ayrı bir değer katacaktır. Kendisi ile Yozgat’ın sağlığı için tam bir uyum içerisinde çalışacağız. Rektör Hocamız Prof. Dr. Evren Yaşar’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 

Ziyarette Yozgat’ta sağlık konusu üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Yozgat Şehir Hastanesi ve Bozok Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesi tam bir iş birliği içerisinde Yozgat’ın sağlığı adına ne yapılması gerekiyorsa her zaman koordineli bir şekilde çalışmaların yürütüleceği ifade edildi.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar ise “Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi meslektaşım Uz.Dr. Mustafa Kozan ile önümüzdeki süreçte Yozgat’ta sağlık alanında ne yapılması gerekiyorsa yapacağız ve önemli projelere imza atacağız. Başhekim Hocamıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi. YŞH

Başhekim Kozan’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!