Başhekim Kozan KBB Servisinde Hasta Ziyareti Yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan ve yönetim ekibi Kulak Burun Boğaz Servisini ziyaret ederek hastaları ziyaret edip isteklerini dinleyerek Kurban Bayramlarını kutladı.
Servis ziyaretine Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, Başhekim Yardımcısı Dr. Mete Selvi, Sağlık Hizmetleri Müdürü Elif Tinel, Müdür Yardımcısı Niyazi Yıldırım, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Mehmet Küçükaslan ve Gözetmen Hemşireler katıldı.
Başhekim Kozan, her hafta farklı bir servise ziyaretlerinin süreceğini ve ilk hafta yapılan ziyaretten bu yana notlar tutulduğunu varsa tesbit edilen eksiklikleri, istek ve önerileri ivedilikle yerine getirildiğini söyledi.
Başhekim Kozan açıklamasında şu ifadelere yer verdi :
“Bugün Kulak Burun Boğaz servisimizi ziyaret ettik. Hastalarımızı dinleyerek moral ve motivasyon açısından kendilerini destekledik. Yönetim olarak yaptığımız bu ziyarette servis sorumlularımızla da konuşarak dilek ve isteklerini dinliyoruz. Onların gördüğü aksayan veya sağlık hizmeti konusunda daha iyi olabileceğini düşündükleri bir durum varsa notlarımız arasına alarak, ilk haftadan bu yana aldığımız notlar gibi ivedilikle yerine getireceğizi ifade ettik. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun çalışma arkadaşlarımıza da işlerinde kolaylıklar diliyorum.” Yozgat Şehir Hastanesi

Başhekim Kozan KBB Servisinde Hasta Ziyareti Yaptı
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!