BAŞER”TÜM GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat AK Parti il başkanı Yusuf Başer AK Parti teşkilatı saha çalışmalarını hızlandırıyor. Başer, AK Parti’nin Yozgat merkeze 20 yıldır yapılan hizmetleri 200 kişilik bir ekip ile “amacıyla sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

Yozgat AK Parti il başkanı Yusuf  Başer  “Bu gün itibariyle Yozgat ve ilçeleri de dahil partimizin 20 yıl kuruluş münasebetiyle hem de AK Partimizin 20 yıldır Yozgat’ımıza Türkiye’mize yaptığı hizmetleri tanıtmak amacıyla sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamak üzere sahadayız. Dedi

“200 Kişilik Bir Ekibimizle Sahadayız”

Yozgat’tın 27 mahallesini kapı kapı gezeceklerini ifade eden Başkan Başer “Bu gün itibariyle Erdoğan Akdağ mahallesinde Yozgat’ımızın 27 mahallemizin tamamında partimizin 20 yıldır yaptığı hizmetleri anlatmak için sahadayız. Evlerimizi tek tek tüm teşkilatlarımızla, merkez ilçemizle, il genel meclis üyelerimizle,  belediye meclis üyelerimizle kadın ve gençlik kolları başkanlarımızla sahadayız.

Her gün 200 kişilik bir ekibimizle Yozgat’tın tüm mahalledeki evleri tek tek gezerek Yozgat’ımızı eğitim alanında, sağlık alanında, yapılan tüm çalışmaları anlatmak üzere mahallemizdeki insanlarımızı geziyoruz, ellerini sıkıyoruz gönüllerini alıyoruz, taleplerini dinliyoruz,  yapmamız gereken varsa onları yapıyoruz. İfadelerine yer verdi.

“Yozgat’ımızı Köyden Şehir’e Dönmüş Halini Anlatıyoruz”

Başer”20 yılda bakıldığı zaman Yozgat’ımızı köyden şehir’e dönmüş halini anlatıyoruz,  Yozgat’ımızda yapılan ak parti hizmetini çıktığımız zaman adeta bir köy görünümünde kalmakta.

Eğitim hizmetleri ile, sağlık hizmetiyle Türkiye’deki ilk yapılan şehir hastanesi birlikte Yozgat’ımıza ak partimiz çok büyük hizmetler yaptı. İnşallah 2023 dede yaklaşan seçimler ile birlikte yine ak parti Türkiye’de ve dünyada tüm mazlumların umudu olan cumhurbaşkanımızı yeniden cumhurbaşkanı seçtirmek amacı ile sahadayız.

Yerli otomobilimiz TOGG birlikte, savunma sanayimiz ile birlikte görüldüğü üzere tüm dünyada parmak ısırtan, çalışmaları ak partimiz yapıyor,  yapılan çalışmalarımızı saatlerce anlatsak bitmez.

Tüm gönüllere gireceğiz,  ellerini sıkacağız, kapılarını çalacağız tek tek, bu çalışmadan dolayı tüm teşkilatımıza hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu. Haber Salih AKGÜL

BAŞER”TÜM GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!