BAKAN ÖZHASEKİDEN YOZGAT’A ZİYARET

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Yozgat’ta bir dizi inceleme ve ziyarette bulundu.

Bakan Özhaseki, Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan’ı ziyaretinin ardından açıklamada bulundu.

Bakan Özhaseki, “Bugün anadolumuzun en güzel köşelerinden biri olan Yozgat’ımıza yapacağımız çalışmaların hayırlı olmasını, verimli olmasını diliyorum. Biraz önce sayın Valimizin de brifingini dinledik. Gösterdiği yerler benim daha önceden bildiğim, aşina olduğum yerler. Tabi ki rakamlar biraz güncellenmiş. Vilayetimizin eksiklerini, ihtiyaçlarını burada tespit ettik. Biraz sonra da sürmekte olan projeleri yerinde göreceğiz” dedi.

Yozgat ziyaretleri sırasında deprem sonrası toparlanma sürecinin zorluklarını ve bu sürecin üstesinden gelmenin kolay olmadığını dile getiren Özhaseki, aynı zamanda şehirlerdeki yatırım hamlelerine tam destek verdiklerini ifade etti.

Özhaseki’nin Yozgat ziyaret programı çerçevesinde, Yozgat Valiliği ziyareti, Millet Bahçesi inşaatı incelemesi, AK Parti Yozgat İl Teşkilatı ziyareti, Çapanoğlu Büyük Camii Çevre Düzenleme Projesi incelemesi gibi bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bu ziyaretler, Özhaseki’nin deprem sonrası iyileştirme çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişi yapmasına ve şehirdeki yatırımları desteklemesine olanak tanıdı. Bu çerçevede yapılan incelemeler, hem şehirdeki mevcut durumun değerlendirilmesine hem de gelecekteki gelişmeler için planlamalara katkı sağladı.

HABER: MUHAMMED ÜSTÜNTAŞ

BAKAN ÖZHASEKİDEN YOZGAT’A ZİYARET
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!