Bağımsız Aday Bekir Korkmaz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Belediye Başkanlığı için bağımsız adaylık yolunda kollarını sıvayan Bekir Korkmaz, Gazetemiz Merhaba Yozgat, İmtiyaz sahibi Ahmet Büyüksoy’u makamında ziyaret ederek seçim projelerini paylaştı. Korkmaz, daha önce 2 dönem boyunca Yozgat Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olmuştu.

Bağımsız adaylığına ilişkin konuşan Korkmaz, belirli bir partiden aday olmanın vatandaşlar açısından olumsuz bir etki yaratabileceğini belirterek, “Alışılmışın dışında bir yönetim anlayışıyla Yozgat’a hizmet etmeye geliyorum” dedi.

Korkmaz, belediyecilikte profesyonelliği vurgulayarak, “Yerelde birlik olunmalı ve kurumlar arası işbirliği içinde, tüm siyasi fikirlere açık, ayrıştırmayan ve ayırmayan bir belediyecilik inşa etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Adaleti belediyeciliğin anahtarı olarak gören Korkmaz, “Adalet üzerine şeffaf bir belediyeciliği, birikim ve tecrübelerle donatarak gündelik işlerden ziyade geleceği planlayan, üretken bir belediye hayal ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABER : RUKİYE BÜYÜKSOY

Bağımsız Aday Bekir Korkmaz
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!