” AYAK OYUNLARINA FIRSAT VERİLMEDİ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, 12 Eylül darbesinin yıl dönümünde bir açıklama yaptı.

Başer: ”Biz Türkler bu coğrafyaya yerleştiğimiz günden bu yana, dış mihrakları ya savaş meydanında karşımızda bulduk ya da masa başı oyunlarla içimize fitne tohumları ekerek memleketi karıştırırken bulduk. Çok şükür ki bu kadim millet ne savaş meydanında nede ayak oyunlarına fırsat vermeyip bir çok zor sınavdan başı dik ve daha güçlü çıkmıştır.
12 Eylül darbesi de bunlardan biridir. Bizim çocuklar başardı diyerek sevinç naraları atanların heveslerini hep kursaklarında bırakmıştır.
 Bir çoğunun hesabını görmüştür, görmeye de devam edecektir. 12 Eylül darbesi Türkiye’nin demokrasi yolculuğunda aldığı ağır bir yaradır. AK Parti millet iradesinin temsilinin gereği olarak 12 Eylül ile hesaplaşmış, darbelere karşı onurlu duruşun temsilcisi olmuştur. Nitekim 15 Temmuz ruhu da bu demokrasi derinliğinin bir yansıması olmuştur. Bu vesileyle bütün darbe girişiminde bulunanları ve darbe sevicilerini lanetliyor, demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 Büyük ve Güçlü Türkiye Yolunda inançla yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

” AYAK OYUNLARINA FIRSAT VERİLMEDİ”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!