AÜB ÜNİVERSİTE TANITIM FUARININ SİVAS’TAKİ AÇILIŞINA KATILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadolu Üniversiteler Birliği tarafından düzenlenen ‘Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları’ devam ediyor. Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ Anadolu Üniversiteler Birliği tanıtım günleri kapsamında Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen ‘Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı’na katıldı.

16 üniversiteyi bünyesinde barındıran Anadolu Üniversiteler Birliği Sivas’taki fuarında  üniversite hayali kuran gençlerin hem üniversiteleri daha yakından tanımaları hem de doğru tercih yapabilmelerine katkı sağlandı.  

Rektör Karadağ üniversite stantlarını gezerek  öğrencilerle sohbet etti. Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarında yerli ve milli otomobil Togg yoğun ilgi gördü.

Rektör Karadağ Anadolu Üniversiteler Birliği bünyesinde  15 üniversitenin katılımı ile gerçekleştirilen Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarlarının ülkemizin geleceği ve yarınları olan gençlerin  hem kariyer planlamaları hem de üniversiteleri tanımaları açısından önemli bir katkı sunduğunu dile getirdi. Türkiye’nin yerli ve milli otomobili olan Togg’un gelişen ve büyüyen Türkiye’nin nişanesi olduğunu vurgulayan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ, gururumuz olan Türkiye’nin Otomobili’nin ülkemize, milletimize hayırlı olması  diliyorum  dedi. Yozgat Bozok Üniversitesi

default
AÜB ÜNİVERSİTE TANITIM FUARININ SİVAS’TAKİ AÇILIŞINA KATILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!