ATİK, YERKÖY’E TALİP OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP’den Yerköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan yıllarını ülkücülüğe adayan Selim Atik, Yerköy için hizmet aşkıyla göreve talip olduğunu dile getirdi.

Atik: “Mensup olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi, Yerköy belediye başkan aday adaylığı için çıkmış olduğum bu yolda, kendi nefsimi, kendi çıkarlarımı ve kendi menfaatlerimi hiç düşünmeden ilerleyeceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Rabbim nasip eder aday olursam, memleketim için, hemşerilerim için ve gençlerimizin geleceği için tüm gücümle ve tecrübelerimle sizlere layık olmaya ve en güzel şekilde Yerköy’ümüzün yaşanılacak bir yer haline gelmesi için gayret edeceğiz. Gayemiz makam mevki değildir, hizmet aşkıyla rabbimin rızasını almak için çıkmış olduğum bu yolda siz ve kıymetli gönül dostlarımın desteklerini şimdiden hissettim. bu süreçte bizleri destekleyen kıymetli büyüklerim ve hemşehrilerim, hiç kuşkunuz olmasın ki bu memleket sahipsiz değil. Başta halkımızın göç etmemesi için ve gençlerimizin gurbette memleket hasreti çekmemeleri için, Yerköy’ümüzü iş konusunda istihdama açık bir hale getireceğiz. Herkes iyi bilir ki, nüfusu çok olan ilçeler her zaman gelişim göstermektedir. Bizim memleketimiz yıllardır kan kaybedermiş gibi göç etmektedir. Bunun sebebi işsizlik, sosyal aktivitelerin yetersizliği ve bu bağlamda ilçemize sahip çıkılmamasıdır. Allah’ın da izniyle hep birlikte bu güzel ilçemizi ayağa kaldırıp daha güzel ve yaşanılır bir hale getireceğiz”dedi.

HABER: Dilek Çelik

ATİK, YERKÖY’E TALİP OLDU
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!