Anneler Okulda Projesi Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okul- veli işbirliğinin ve anne çocuk iletişim düzeylerinin artırılmasını sağlamak, annelerimizin eğitim öğretim sürecinde daha aktif katılımını sağlamak için ilkokullar, anaokulları ve bünyesinde anasınıfı bulunan diğer okullarımızda ANNELER OKULDA Projesi Şubat ayında yapılan “Annem Beni Ne Kadar Tanır” temalı etkinlikle devam ediyor.

          Yoğun katılım sağlanan ve eğlenceli geçen faaliyet kapsamında öğretmenlerimiz tarafından belirlenen 10 farklı soru, öğrencilerimize sorularak cevapları not alındı. Birkaç gün sonra anneler sınıfa davet edilerek yarışma şeklinde çocuklara sorulan soruların aynısı annelere soruldu ve alınan cevaplar çocuklarınınkiyle eşleştirildiğinde en çok doğru cevap veren anne belirlenip Yarışmanın “Çocuğunu En İyi Tanıyan Annesi” ilan edildi. Yarışmayı kazanan annemize de etkinlik sonunda günün anısına hediye takdiminde bulunuldu.

            “ANNELER OKULDA”  Projesi Mart ayında “Bostanım da Annem Var” temalı etkinlikle devam edecek olup, etkinliğimize katılarak destek veren herkese teşekkür ederiz.

YOZGAT MEB

Anneler Okulda Projesi Devam Ediyor
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!