Altınkaynak ve Öcal Ziyaretlerde Bulundu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Öcal ile birlikte Sorgun Kaymakamı İhsan Emre Aydın’ı makamında ziyaret ederek ilçedeki eğitimle ilgili istişarelerde bulundu.

Ziyaret kapsamında Sorgun ilçesindeki Bilim ve Sanat Merkezi, Halk Eğitim Merkezi, Toki Şehit Mustafa Tekgül Anadolu Lisesi ve Yeşilyurt İlkokulu gibi okullar da ziyaret edildi. Altınkaynak, okullardaki öğrencilerle sohbet ederek kitap okumanın akademik başarı üzerindeki olumlu etkilerini anlattı.

Altınkaynak, öğretmenlerle bir araya geldiği toplantıda veli ziyaretlerinin düzenli olarak yapılmasının önemine vurgu yaparak öğrencilere hedef belirleme konusunda rehberlik yapılması gerektiğini belirtti.

Okullardaki eğitim süreçlerini yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü, eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı ve ilçenin eğitimine verdikleri destekten dolayı teşekkürlerini ileterek ziyaretini tamamladı.

Haber : Bülent Kalabalık

Altınkaynak ve Öcal Ziyaretlerde Bulundu
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!