Altınkaynak, Çekerek ve Kadışehri İlçelerini Ziyaret Etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Şube Müdürü Hacı Mehmet Aslan ile birlikte, Çekerek ve Kadışehri ilçelerini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, Kadışehri Kaymakamı Tahir Ardal ve Çekerek Kaymakamı Fidan Bozkır’ı makamlarında ziyaret eden Altınkaynak, ilçelerin eğitim süreçleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’ni ziyaret eden Altınkaynak, burada ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve personelleriyle sohbet edip kolaylıklar diledi. Ayrıca, ilçedeki okullara gerçekleştirilen ziyaretlerde, Milli Eğitim Müdürleri ve okul yöneticileriyle bir araya gelerek eğitim öğretim süreçleri ve uygulanan projeler hakkında bilgi aldı.

Öğretmenler odasında öğretmenlerle buluşan Altınkaynak, öğrencilere yönelik hedef belirleme, rehberlik faaliyetleri, kitap okumanın önemi ve akademik başarıya katkıları, yeteneklere özgü sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler konularında fikir alışverişinde bulundu.

Kadışehri ve Çekerek ilçelerindeki özel öğrenci yurtlarını denetleyen İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, yerinde incelemeler yaparak yurtlar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Ziyaretlerin, bölgedeki eğitim kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalara katkı sağlamayı amaçladığı belirtildi.
HABER MERKEZİ

Altınkaynak, Çekerek ve Kadışehri İlçelerini Ziyaret Etti
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!