Altında düşüş sürüyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel piyasalarda devam eden enflasyon ve resesyon endişeleri varlık fiyatlarının üzerinde etkili olmaya devam ederken altın fiyatlarında düşüş sürüyor. Altın fiyatlarında ki düşüş vatandaş için alım fırsatı olmaya devam ediyor.
UZUN VADEDE KAZANÇ SAĞLAR
Taşkın Kuyumculuk işletme müdürü Mustafa Yüksel altın fiyatlarında düşüş olduğunu vatandaşlar için alım fırsatı doğduğunu söyleyerek: “Piyasalarda şu anlık altın durumunda bir düşüş mevcut ama bu genel vadede sürecek bir durum değil. Tekrar atağa geçebilir. Güvenilir yatırım limanı olan altın uzun vadede kazandıracaktır. Alım gücü olan vatandaşların altına yatırım yapması her zaman onlar için olacaktır” dedi.
“SAHTE ALTINA DİKKAT”
Sahte altın ile çok fazla karşılaştıklarını ve vatandaşın daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Yüksel: “Sahte altın olayı son zamanlarda artış gösteriyor. Bizlere gelen vatandaşların mağdur olduğunu görüyoruz. Altın fiyatlarının artması sonucunda ortaya çıkan sahte altına karşı dikkatli olsun. Güvendiğiniz kuyumculardan alışveriş yapın” dedi.

HABER: DİLEK ÇELİK

Altında düşüş sürüyor!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!