Akgül’den LGS Birincisine Tebrik

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Akgül, LGS Türkiye birincisi olan Feyzanur Karabay’ı tebrik etti ve maddi-manevi her şekilde arkasında, destekçisi olduğunu bildirdi.

LGS Türkiye birincisi Yozgat’tan çıktı. 90 sorunun tamamını doğru cevaplayan Feyzanur Karabay2a ise tebrikler her geçen gün arttı. Büyük bir başarı elde eden Feyzanur’a bu sefer tebrik Ak Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül’den geldi. Akgül Feyzanur ile ilgili; LGS‘de 90 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan ve Yozgat’ımızı gururlandıran Feyzanur kızımızla telekonferans yöntemiyle konuşup, kendisini tebrik ettik. Feyza Nur kızımızın bundan sonraki eğitim hayatında yanında olacağız ve inşallah maddi-manevi her türlü desteği vereceğiz. Bozok Yaylasının bağrında yetişen Feyzanur ile Türkiye bir yıldız daha kazandı. Tebrikler Feyza kızım, başarıların daim olsun güzel yavrum… Başarı Yozgat’tan eser” ifadelerini kullandı.

Haber: Zehra Aksümer

Akgül’den LGS Birincisine Tebrik
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!