“Akdağmadeni değişmeye devam ediyor”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın “Sokak Sağlıklaştırma” projesini tamamlanın haklı gururunu yaşadığını belirterek sona yaklaştıklarını dile getirdi.
Yalçın: “Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizin sorunlarını bir bir çözerken, şehir merkezlerinde de çağdaş kent mimarisine yakışır düzenlemeleri hayata geçirdik. Son olarak Akdağmadeni’mize yakışmayan, yılların vermiş olduğu yorgunluk her bir noktasına yansıyan, karanlık, adeta gece kondu mahallesini andıran Hanlar Sokak’ta örnek bir çalışma yaparak ‘’Sokak Sağlıklaştırma Projemizi’’ tamamlıyoruz.
Çalışılması zor, cesaret isteyen bu değerli projemizde sıcak asfalt serimi ve yol- çizgi çalışmasını da tamamladık. Kısa süre içerisinde aydınlatma ve çevre düzenleme çalışmalarıyla projemizi tamamlayacağız. Hanlar Sokak da İstiklal Caddesi, Sakarya Caddesi, İbn-i Sina Caddesi, Sultan Harun Reşit Caddesi, Piri Reis Caddesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, Atatürk Caddesi ve onlarca sokak ve caddemiz gidi nizam ve intizamın, örnek şehir Akdağmadeni’nin yeni yüzü olacaktır. Kısacası ‘’Söz Verdiğimiz gibi Akdağmadeni’nde çok şey değişiyor, İlçemiz güzelleşiyor’’ dedi.
Haber Merkezi

“Akdağmadeni değişmeye devam ediyor”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!