AK TEŞKİLATTA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa bir süre önce AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan’ın görevinden affını istemesi sonrasında AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanlığının boşalan koltuğuna yeni bir isim getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı olarak Av. Muhammed Ali Gün getirildi.

Yerköy ve Aydıncık İlçe Başkanları da değişti. AK Parti Yozgat İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada yeni isimler şu şekilde: “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in olurlarıyla AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı olarak atanan Av. Muhammed Ali Gün, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı olarak atanan Selahattin Atalay ve AK Parti Aydıncık İlçe Başkanı olarak atanan Osman Levent Başkan’ı tebrik ediyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Bayrağı devreden ilçe başkanlarımız Ahmet Gökhan, Hacı Dereli ve Ramazan Aydemir’e bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. İlk günkü aşkla AK Davamızın başarısı için durmak yok yola devam.” ifadelerini yer verdi.

Haber Merkezi

AK TEŞKİLATTA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!