Ak Parti Başkanı Belli Oldu! SÜRPRİZ İSİM NE ZAMAN AÇIKLANACAK!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftasonu AK Parti Yozgat İl Teşkilatı değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Ak Parti Yozgat Millletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan’da katıldı.

Ak Parti Yozgat İl Başkanı’nın da aslında belli olduğu ama ne zaman açıklanacağı da merak konusu oldu.

Toplantıya bir araya gelen partililer yerel seçim çalışmaları için motive oldular.

Akgül: “AK Parti Yozgat İl Teşkilatı’mızdayız.bMilletvekilimiz Süleyman Şahan, İl Başkanımız Yusuf Başer ve ana kademe yöneticilerimizle birlikte yeni dönem için İl Başkanı Adayı olan ve temayüle katılan bir birinden kıymetli teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik. Biz büyük bir aileyiz, hep birlikte AK Parti’yiz. Bu kutlu davaya hizmet etmek ülkemize hizmet etmekle eşdeğerdir. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Davamızın başarısı için biriz, beraberiz hep birlikte kardeşiz. Bu davanın sahibi millettir. Bu davanın her kademesinde ter döken, emek veren her mensubumuz bizim yol arkadaşımız, kader birliği yaptığımız kardeşlerimizdir. Bu kutlu kapı herkese açıktır, açık olmaya devam edecektir. Bu vesileyle kuruluşundan bugüne AK Davamıza güç veren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Omuz omuza yola devam.” dedi.

Şahan: “AK Parti Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül, İl Başkanımız Yusuf Başer ve İl teşkilat kadromuzla bir araya gelerek, İl başkanlığına aday olan kıymetli mensuplarımızla görüştük.
Bu süreçte, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ ın tensipleriyle bayrağı devralacak İl başkanımıza şimdiden başarılar diler Yozgat’ımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.
HABER MERKEZİ

Ak Parti Başkanı Belli Oldu! SÜRPRİZ İSİM NE ZAMAN AÇIKLANACAK!
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!