AK Gençlikten Gençlere Doğum Günü Sürprizi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları üyeleri, “Genç Arazi” programı çerçevesinde Yozgat’ta ilk kez oy kullanacak gençlere doğum günü sürprizi yaptı.

AK Parti Yozgat Gençlik Kolları İl Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Yaşar Taşdemir, Ak gençlik olarak gençlerin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Başkan Taşdemir, “AK Parti Yozgat Gençlik Kolları olarak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götürerek, 2022 Yılı içinde Yozgat merkez ve köylerimizde yer alan ve ilk defa oy kullanacak olan genç kardeşlerimizin doğum günü heyecanlarına hep birlikte dahil olduk. Genç kardeşlerimizin yüzlerindeki mutluluk ve kalplerindeki sıcaklığı, teşekkürleri ve tebessümlerinde gördük. Her genç gelecektir. Geleceğimize sahip çıkmak zorundayız. Gelecek, umuttur, hayaldir, hayattır. Bu yıl sonu itibariyle toplamda 817 genç kardeşimizin doğum gününü kutlayarak, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diledik. Gençlerimizin yanında olmaya ve gençliğin partisi olmaya devam edeceğiz. Geleceğe ve gençliğe sahip çıkacağız. Hep birlikte nice AK yıllara” ifadelerini kullandı.

AK Gençlikten Gençlere Doğum Günü Sürprizi
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!