“ADINIZA RAMAZAN PAKETİ HAZIRLATABİLSİNİZ”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çayıralan Belediyesi himayesinde kurulan ÇEKOOP- Çayıralan Emekçi Kadınlar Kooperatifi elleriyle hazırladı doğal ürünlerle beğeni kazanıyor.

Kooperatifte üretilen ürünler Ramazan ayı dolayısıyla hayırseverler tarafından koli olarak hazırlatılıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar adına ramazan kolisi hazırlatmak isteyen hayırseverler için kolilerin içeriği hakkında bildi vererek yapmaları gereken aşamaları anlatarak:

 “İlçemizin milli değeri ÇEKOOP-Çayıralan Emekçi Kadınlar Kooperatifimiz de adınıza ramazan paketi hazırlanır ve Çayıralan Belediyesi Ekiplerimiz tarafından da tespit ettiğimiz ihtiyaç sahiplerine- rencide etmeden, reklam yapmadan- sessizce ulaştırılır ve ulaştırılıyor. Sadece ramazan paketi ulaştırdığımız ihtiyaç sahibinin ad ve soyad ile telefon numarası -özelden-hayırsever şahsa ulaştırılmaktadır.

Kooperatifimizde 10 kalem üründen oluşan 1 adet ramazan paket fiyatı: 500 TL.

Sipariş vermek isteyenler;

Sınırlı sorumlu Çekoop Çayıralan emekçi kadınlar:

Tr13 0001 2001 5240 0043 0000 08 havale yaptıktan sonra özelden dekontu bana 05319006666 göndermeniz halinde gereği yapılacaktır.

Halkımızın ve kamuoyunun bilgisine sunulur.” İfadelerine yer verdi.

“ADINIZA RAMAZAN PAKETİ HAZIRLATABİLSİNİZ”
Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!