Gezici Sinema Aracı ile Gençlik Bayramı Mahallelerde

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yozgat Valiliği’ne ait gezici sinema aracı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri mahallelere de götürülüyor.

Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi, gençlik liderleri öncülüğünde Yozgat Valiliği’ne ait gezici sinema aracı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri mahallelere de götürülüyor. Gençlik liderleri ve gönüllü gençler eşliğinde il merkezindeki bütün mahalleleri gezen gezici sinema aracı mahallelerdeki çocuklara hem kurtuluş mücadelesi görsel olarak anlatılıyor, hem de çocuklar ile çeşitli etkinlikler düzenlenerek unutulmaz anlar yaşamalarına vesile olunuyor. Nasrettin Hoca ve palyaço kıyafetleri giyen gönüllü gençler, mahallelerdeki çocukların hoş vakit geçirmelerini sağlarken, gençlik liderleri ve gönüllü gençler de hem Gençlik Merkezi faaliyetlerini anlatıp Gençlik Merkezine davet ediyorlar, hem de bayram coşkusunu mahallelere taşıyorlar.

“Çocuklarımıza Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz”
Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Ali Sapmaz, ‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Bayram coşkusunu mahallelere taşıyoruz. Gençlik Liderlerimiz, Gönüllü Gençlerimizle Valiliğimizin görüntü ve ses sistemi eşliğinde mahalle mahalle dolaşıyor çocuklarımızla unutulmaz anlar yaşıyoruz’’ dedi.

Haber: Seray Öney

Gezici Sinema Aracı ile Gençlik Bayramı Mahallelerde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Merhaba Yozgat Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!