Bugün 12 Şubat 2016 Cuma

Marka cüzdanlar Yozgat’tan

Yozgat’ta uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaytan Cüzdan Ve Çanta bir çok markanında işini yapıyor. Ayda 10 bin adet ürün çıkardıklarını belirten işletme sahibi Şükrü Karataş eleman sıkıntısından yakınıyor.

Paylaş :
Yazdır :
Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
11 Haziran 2013 Salı
Marka cüzdanlar Yozgat’tan

Yozgat’ta uzun yıllardır faaliyet gösteren Kaytan Cüzdan Ve Çanta bir çok markanında işini yapıyor. Ayda 10 bin adet ürün çıkardıklarını belirten işletme sahibi Şükrü Karataş eleman sıkıntısından yakınıyor.

İŞGEM’de atölyesi bulunan Kaytan Cüzdan Çanta işletme sahibi Şükrü Karataş uzun zamandır Yozgat’ta faaliyet gösterdiklerini ifade ederek, “Biz atölyemizde şu anda çanta ve cüzdan imalatı yapıyoruz. Şu anda Defacto markasının işlerini yapıyoruz. Yaklaşık 10 kişilik bir ekibimizle faaliyetimizi sürdürüyoruz. Ben yaklaşık 24 yıldır bu mesleğin içerisindeyim. Son 10 yıldır ise kendi atölyemizi kurduk ve 7 yıldır Yozgat’ta çanta ve cüzdan imalatı yapıyoruz.” Dedi.

KALİFİYE ELEMAN

SIKINTIMIZ VAR

İşlerinin oldukça iyi olduğnu belirten Karataş, “Atölyemezi açtığımız günden itibaren işlerimiz duraksamadan devam ediyor. Bir çok markanın işlerini yaptık. Yalnız tek sıkıntımız kalifiye eleman bulamıyoruz. Bizim herkese kapımız açık. İşe ihtiyacı olan herkesi yanımızda çalıştırabiliriz. Yaklaşık 1-2 ay gibi bir süre bu işi öğrendikten sonra, elide yatkınsa bizimle çalışabilir. Yalnız dediğim gibi önce ön eğitimden geçmesi gerekiyor. Biz şu an itibariyle cüzdan yapıyoruz fakat bizim işimiz sadece çanta ve cüzdan değil. Saraciye ile ilgili aklınıza ne gelirse hepsini yapıyoruz. Çanta, cüzdan, evrak çantası, telefon kılıfı gibi ürünleride yapıyoruz”

BİR ÇOK MARKANIN

İŞİNİ YAPTIK

Bir çok markanın işini yaptıklarını belirten Karataş, “Daha önce bir çok ünlü markanın işlerini yaptık. Dünyaca ünlü Bond Deri, Marea Deri, Açelya gibi ünlü markalarla çalıştık. Şu anda ise Defacto ile çalışıyoruz”

YOZGAT BİZİ

TANIMIYOR

Yozgat’ın kendilerenden haberdar olmadığını dile getiren Karataş, “Son 7 yıldır Yozgat’ta faaliyet göstermemize rağmen Yozgat’ta kimse bizi tanımıyor. 10 kişilik ekibimizle aylık ortalama 10 bin adet iş çıkartıyoruz. Yozgat büyüklerinden istediğimiz tek şey var. Yozgat’ta kimler ne iş yapıyor, neler yapılıyor bunun bi araştırmasını yapsınlar. Biz bir çok ünlü markanın işini yapıyoruz ama Yozgat bizim farkımızda değil. Bizim gibi bir çok işletme var ve kimse ne ürettiğini dahi bilmiyor. Biz aylık 10 bin adet ürün çıkartıyoruz fakat Yozgat’a bir tane bile mal veremiyoruz” diye konuştu11 Haziran 2013 Salı

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
 

miatat nalbant

21.06.2013 17:43

şükrü bey S.A.L bayan cüzdanı imalatı yapıyormusunuz yapıyorsanız görüşelim yüklü siparişim var oky 0538453 5849 iyi çalışmalar